Personel Yapımız

Bölüm : Barşan Turizm | Yazdırın

|

Personellerimiz Kendi alanında deneyim sahibi ve müşteri ilişkileri ve satış yöntemleri konusunda eğitim almışlardır.

Genel Personel Listemiz:

Yönetim

 

B.Ali BAYRAMOĞLU

Yön. Kur. Başkanı

ali@babgroup.com

0212 221 1 221

Celal USTA

Yönetim Kur. Başk.Yard

celal@barsanturizm.com

0554 739 58 51

Abdullah ÇITLAK

Yönetim Kur. Üyesi

abdullah@barsanturizm.com

0533 381 80 58

 

Bilet Departmanı

 

 

Ennise USTA

Kurumsal Bilet Satış Sorumlusu

ennise@barsanturizm.com

0212 220 77 17 direk hat

0212 221 1 221/4000 dahili

0553 354 12 98

Sevde ARSLAN

Kurumsal Bilet Satış Sorumlusu

sevde@barsanturizm.com

0212 222 53 49 direk hat

0212 221 1 221/114 dahili

0542 324 18 06

Feray YILDIRIM

Kurumsal Bilet Satış Sorumlusu

feray@barsanturizm.com

0212 222 87 77 direk hat 0212 221 1 221/110 dahili

Abdullah ÇOLAK

Nöbetçi Bilet Satış Sorumlusu

abdullah@barsanturizm.com

0549 212 24 89

 

Organizasyon Departmanı

 

 

Feray YILDIRIM

Organizasyon Sorumlusu

feray@barsanturizm.com

0212 222 87 77 direk hat 0212 221 1 221/110 dahili

 

Muhasebe Departmanı

 

 

Esra NAK

Muhasebe Yard.

esra@barsanturizm.com

0212 221 1 221/115

Mahmut Zümbül

Muhasebe Yard.

mahmut@barsanturizm.com

0212 221 1 221/6000

Ebru ÇOBAN

Muhasebe Yard.

ebru@barsanturizm.com

0212 221 1 221/120

 

Otel ve Vize Departmanı

 

İbrahim KALENDER

Otel Satış ve Vize Sorumlusu

ibrahim@barsanturizm.com

0212 220 06 80/81

0542 324 18 06

 

 

 

 

 

 

 

Son Haberler

Sizi Arayalım





Gönder

E-Bülten

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Bab Group Barsan Turizm Barsan Vize Ucuz Uçak Bileti Corporate Club

Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Merkez Ofisi : İmrahor Caddesi No:36/1 Sütlüce/Beyoğlu / İstanbul Tel : +90(212) 221 1 221 Fax: +90(212) 221 1 358

akarenet.com

Copyright © 2017 | Barşan Turizm