Neden Barşan Turizm?

Bölüm : Barşan Turizm | Yazdırın

|


Seyahat Acentası aracılığı ile tatil daha pahalıya malolur !
Tabii ki kesinlikle doğru değil. Aslında tam tersine, " Barşan Turizm " pek çok otellerle, havayolu şirketleri ve araba kiralama şirketleri ile özel anlaşmaları olduğu için, müşterilerine her zaman en karlı paketleri sunmuştur.

Biz kârımızı müşterilerimizden değil, bizim hizmet aldığımız firmalardan elde etmeyi tercih ediyoruz. Dolayısıyla rezervasyonlarınızı bizim aracılığımızla yapmak size hem paradan hem de zamandan kazanç sağlayacaktır.

Bütün Seyahat acentaları aynıdır!
Turizm sektöründe bir firmanın varlığı ve başarısı personelinin konuyla ilgili bilgisiyle doğru orantılıdır. Bizim en önemli özelliğimiz yılların deneyimi ve birikimlerine sahip kadrolardan oluşuyor olmamız. Her an hazır ve esnek olabilecek kadar küçük ve sizin adınıza müzakere edebilecek kadar da büyük bir yapımız vardır.

Daha uygun seçenekler için pazarı araştırmalı, pazarlık yapmalı!
Bizim en önem verdiğimiz konulardan biri müşterilerimize en iyi malzemeyi en uygun fiyatla sunmaktır. Hiçbir ayırım yapmaksızın sizin adınıza en uygun pazarlığı yapıp, zaman kaybını önlemek bizim görevimizdir.

Bilgi ve Uzmanlık Eksikliği
Barşan Turizm sadece biletlerinizi kesen bir acenta değil, yılların deneyimini sizinle paylaşan seyahat danışmanınızdır.

Kötü Servis!
Barşan Turizm felsefesine göre hiçbir zaman sıradaki bir müşteri olarak karşılanmasınız. Her zaman için en iyi müşteri hizmeti, arkadaşça yaklaşım ve üst düzeyde bir verimlilik bulacağınız "Barşan Turizm " 'da hiçbir zaman kötü hizmetle karşılaşmazsınız.

Mahremiyet
Tüm seyahat ve konferans bilgileriniz çok titiz bir gizlilikle ele alınacaktır. İş dünyasının her alanında var olan rekabetin bilincindeyiz, dolayısıyla size ait konferans veya seyahat bilgileriniz sizin izniniz olmadan asla başka birisine verilemez

Son Haberler

 • VIP Yat Kiralama

  Vip Free

      TEKNE KİRALAMA 2003 yılında kurulan Barşan Turizm denizsever müşterilerine yıllardır VIP gezi hizmeti vermektedir. Özel eğitimli personeli ile müşteri memnuniyetini genel tekne kiralama ilke olarak benimseyen firmamız 15 kişiye kadar gezilerde ve toplantılarda sizlere VIP konforunu yaşatmaktadır.Sürekli yaptığı yeni yatırımlarla VIP tekne kiralama kalitesini arttıran Barşan Turizm 2012 yılında hizmete soktuğu FREE adlı yatıyla donanım ve hizmet kalite çıtasını yukarılara taşımış ve standart gezi yatlarından ayrılarak kendi sınıfı içinde lider konumu almıştır. Özel günlerinizde veya önemli toplantılarınızda rotanızı belirleyin ve mavi suların üzerinde konforun keyfini yaşayın. İster Adalara, ister boğaza çıkın, isterseniz eşsiz mehtabı seyredip lezzetli yemeklerimizden tadın. Konaklamalı ve uzun mesafeli turlarımızda tekne kiralama VIP hizmetlerin ayrıcalıklarını yaşayın. Kesintisiz uydu yayını, Ana salonda Full HD sinema sistemi, tüm odalarda ve salonda bağımsız sıcak, soğuk klima ve LCD Ekran ile, DVD oynatıcı, Su altı ve üstü radar sistemi, GPS ve navigasyon sistemi, otomatik pilot, mutfak, buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, sıcak soğuk su, 3xWC, banyo, 2 adet personel kabini vs… gibi tam donanımlı Free Adlı yatıyla Hzimet kalitesini yükseltmiştir.

  ... Devamı
 • Barşan Turizm Musiad Umre Çekilişi

  Musiad

        Barşan Turizm olarak 14. Musiad Fuari'nda  Standımızda MUSİAD Başkanı Nail OLPAK'ın katılımıyla gerçekleşen Umre çekilişimiz sonuçlanmıştır. 2013 Yılında kullanılmak üzere Umre ziyareti kazanan misafirlerimizin Listesi Asil  1. Aydın YILDIZ 2.Ramazan DURSUN 3. Özcan ESGİCİ  Yedek 1.Rüştü KURTOĞLU 2.Fatih YILMAZ   Umre ziyareti kazanan misafirlerimizin 0212 221 1 221 nolu telefonda tarafımıza ulaşması gerekir.  

  ... Devamı
 • İnternetten uçak bileti ve satış çözümleri

  internetten uçak bileti

     Günümüzde gelişen teknolojiyle beraber uçak biletleri matbu kağıt  olmaktan çıkmış elektronik ortama kaymıştır.Bu gelişim uçak bileti satışında acentalara yeni yollara itmiştir.  Barşan Turizm gelişen teknolojiye ayak uydurarak  alt acentalara uçak bileti satışına yönelik farklı çözümler  sunmaktadır.

  ... Devamı

Sizi Arayalım

Gönder

E-Bülten

Hakkımızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-Posta bültenimize abone olun.

Bab Group Barsan Turizm Barsan Vize Ucuz Uçak Bileti Corporate Club

Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Merkez Ofisi : İmrahor Caddesi No:36/1 Sütlüce/Beyoğlu / İstanbul Tel : +90(212) 221 1 221 Fax: +90(212) 221 1 358

akarenet.com

Copyright © 2017 | Barşan Turizm